Vrienden

 

Vrienden van Lelystad Akkoord      

                                                                                                                            Meld u hier aan om vriend te worden!

Doe mee met het Lelystad Akkoord, geef mensen een kans!      
Ik zeg ja tegen het Lelystad Akkoord want ik:  
1. help kansen creëren voor de inclusieve arbeidsmarkt
2. steun het initiatief om krachten te bundelen in het Lelystad Akkoord
3. wil voor iedere jongere een passende stageplaats       
        

Bedrijfsnaam                                 Contactpersoon             Website   
Aanhangwagens v/d Burgwal  J. van de Burgwal www.vandeburgwal.nl  
Ab Flipse   A.E. Flipse   www.abflipse.nl  
Agora theater Lelystad Jan Gras www.agora-lelystad.nl
AH Voorhof Andrew Vosselman www.ahvoorhof.nl
Alex Mediation   Alex Boerman   www.alexmediation.nl  
Andries Greiner Andries Greiner  
Batavialand   Hans Maris   www.bataviawerf.nl  
Burger Support   Marcel Burger   www.burgersupport.nl  
Bureau Gelijke Behandeling Flevoland Arja Kruis www.bureaugelijkebehandeling.nl
Brood & Banket Bakkerij Prins   Joost Prins www.prinsbanket.nl
Centrada Martine Klaucke www.centrada.nl
Citymarketing Lelystad Tony Merckelbach

www.citymarketinglelystad.nl

Covebo uitzendgroep   Hakima Oulhaj   www.covebo.nl  
Covebo uitzendgroep   Marcel Loenen   www.covebo.nl  
Daklapack group   Rik Eggink   www.daklapackgroup.com  
De Eetalage Wesley Zweep www.eetalagelelystad.nl
Delifrance Lelystad Dick Huitema www.delifrance-lelystad.nl 
Dualhanded  Irene Medema www.dualhanded.nl 
Eduvier onderwijsgroep   Harm ten Cate   www.eduvier.nl  
Erven Advocatuur Lelystad Tinie Erven www.ervenadvocatuur.nl
Farm Dairy Janny Naber www.farmdairy.com
Fliink Evert Jan Leij www.fliink.nl
Gemeente Lelystad Claudia Beccari www.lelystad.nl
Gemeente Lelystad Monique Metselaar www.lelystad.nl
Fromm Santa Events Ans Fromm www.fromsmanta.nl
Go!kinderopvang Louise Zuurmond www.go-kinderopvang.nl
Hajé  Eric Slingerland  www.haje.nu
Hanzewerk   Yorick Lindeman   www.hanzewerk.nl  
Het Goed   Jean Pierre Sprengers       www.hetgoed.nl  
Het Vergunningen Huis b.v.   J.R. Schuiling   www.vergunningenhuis.nl  
IM020 Chris Povee www.im020.nl
Imonitoring   Tessa Diependaal   www.internetmonitoring.nl  
Impact Business Challengers   Martin Wever www.impactbusinesschallengers.nl  
Insect Europe   Ger van der Wal   www.insecteurope.com  
JINC Flevoland  Mariska Boom  www.jinc.nl/flevoland
Joblynx   Sandra Laigsingh   www.joblynx.nl  
Kok Consultancy   Albert Kok    
Kubus   A. Wiersma   www.dekubuslelystad.nl  
Kozijnen inkoop Flevoland  Dick Le Grand    
Kwintes Susanne van den Haspel www.kwintes.nl
Lansink   T. Lansink   www.lansink.nl 
LeerMaatWerk Twan Hillebrand  www.leermaatwerk.nl
Leger des Heils Flevoland, 50|50 workcenter  Mark Rademaker  www.legerdesheils.nl 
Lely Pharma   Bart G. Quik   www.lelypharma.nl  
Lelystadse Uitdaging Simone Veldt  
MBO College Lelystad Ben Vermeer www.rocvf.nl  
Multicopy Peter Moes www.multicopy.nl/Multicopy-Lelystad/  
Noppies Theresia Koning www.noppies.com  
Online People   Wilko de Valk   www.online-people.nl  
Onlinetrailerparts.nl Harro Boven www.onlinetrailerparts.nl
Praxis Lelystad Palazzo Mark Suijk www.praxis-lelystad-palazzo.nl
Onlinetrailerparts.nl    
SBB Tamara Sloothaak www.s-bb.nl
Scala Flevoland   Piet Mathot   www.scalaflevoland.nl
Schoonmaakbedrijf De Vries Flevoland   Edwin de Vries    
Speciaalzaak Belieder B. Belhaj www.belieder.nl
Sportbedrijf Lelystad   Marcel van Dongen   www.sportbedrijf.nl  
Stichting Broedplaats Het Lapp   B. Kamstra    
Stichting MFA DE Windhoek B. de Witte      
Stichting Ontdekhoek Nederland   Dennis Grimbergen  www.ontdekhoek.nl 
SVOL Barry Lommen www.svol.nl
Technisch buro Nijkamp b.v.   Nick Heymen   www.technischburonijkamp.nl  
Toko Atina Ina Suwito www.tokoatina.nl
Toomba Alexandra Smit www.toomba.nl
Van Campen Industries bv   Amber van Campen   www.campen.nl  
Vlint Jan Hannink www.vlint.eu  
Welzijn Lelystad Jan Dekker www.welzijnlelystad.nl
Werkgevers Servicepunt   Erdal Ulger   www.werk.nl  
Wijngaard El placer   Johan Rippen   www.wijngaardelplacer.nl  
Zelfstandigenloket Flevoland   Jannie van den Berg    
Zwolse Adviesgroep   Frank Dörr RA   www.zwolse-adviesgroep.nl  
EEGA   Hubert von Berg   www.eega.nl  
Bureau Gelijke Behandeling Flevoland   Arja Kruis   www.bureaugelijkebehandeling.nl  
Flevo Marina b.v. Marieke Verhaar www.flevomarina.com 
Dans4fun Christi-Anne Bolsenbroek www.Dans4fun.nl 
School De Rede Tabitha Nagel   
GGz Centraal, FACT, IPS trajectbegeleiding Marleen Pinkhaar www.ggzcentraal.nl 
Gebr. van Egdom & ZN Martijn Venhuizen www.hveverkeer.nl  
Scholengemeenschap Lelystad SGL/SVOL Judit Weekenborg www.sgl.nl
SG de Rietlanden Detlef Le Grand www.rietlanden.nl
Woonzorg Flevoland Carolien de Wit www.woonzorgflevoland.nl
Provincie Flevoland Sandra van der Plas

 www.flevoland.nl

IB-Logistics B.V. Joanne Baars

www.palletplaatsen.com

Alduro Trading B.V. Rachel Breinburg

www.feramotools.nl

WeMatch   Cindy Tijsmans

www.wematch.nu

Le Grand Bouw v.o.f Serge Le Grand

www.legrandbouw.com

Participatie Platform WWB Loek Kuijpers, voorzitter 

 

Bosch Car Service Lelystad   Bob Kastrop

www.bcslelystad.nl 

OccasionTotaal  Bob Kastrop

www.occasiontotaal.nl 

Support2U Dixon van Iersel  

www.support2u.nl  

Lilas Kindercentrum  Lilian Costeren  

 

Farm Dairy  Janny Naber  

www.farmdairy.com

Schaap ShipCare Leen Schaap  

www.schaapshipcare.nl

Vespen Arbeidsbemiddeling en Advies Diederick van Epen;

www.vespen.nl

Primera Riecker  Ronald Riecker

Primera Lelystad

   

 

   
Meld u hier aan om ook vriend te worden van het Lelystad Akkoord!